Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Uchwała Gminnej Komisji Wyborczej w Pokoju z dnia 20 października 2006 r.


Uchwała

Gminnej Komisji Wyborczej w Pokoju

z dnia 20 października 2006 r.,

 

w sprawie ustalenia składów komisji obwodowych w wyborach  do rady gminy, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach Wójta Gminy Pokój

 

 

Na podstawie art. 18  ust.1 i 2 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547    z późn. zm.)  Gminna Komisja Wyborcza w Pokoju uchwala, co następuje:

 

§1

Ustala się następujące składy Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 r. :

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Ładzy:

  1. Paweł Szydłowski
  2. Ewa Wyrwał
  3. Katarzyna Kucharska
  4. Danuta Rzadkowska
  5. Barbara Lechowska
  6. Natalia Pramor
  7. Anna Żołnowska
  8. Stanisław Łaskawski
  9. Teresa Krysiak

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą  w Pokoju:

  1. Milena Kołodziej
  2. Marianna Staszków
  3. Regina Baran
  4. Irena Kowalska
  5. Anna Sygulka
  6. Anna Łakomska
  7. Katarzyna Trojanowska
  8. Krzysztof Cygan
  9. Bogusława Mudry

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w Zieleńcu:

  1. Krystyna Sobczak
  2. Jolanta Machynia
  3. Beata Szramowska
  4. Barbara Jarząbek
  5. Milena Stawarska
  6. Ewa Stępień
  7. Ewa Ryniak
  8. Zofia Walczak
  9. Halina Jaworska

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Domaradzu:
  1. Małgorzata Aberbuch
  2. Agata Goławska
  3. Lucyna Klimas
  4. Manuela Schwientek
  5. Violetta Łuczak
  6. Magdalena Rupental
  7. Renata Łakomska
  8. Paweł Hnat
  9. Krystyna Łakoma

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w Dąbrówce Dolnej:

  1. Krzysztof Serafin
  2. Marcelina Krocz
  3. Magdalena Łakomy
  4. Małgorzata Niwa
  5. Józef Podpora
  6. Ewelina Rupental
  7. Franciszka Ptaszek
  8. Karolina Dobrowolska
  9. Małgorzata Konat

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 z siedzibą w Zawiści:

  1. Grzegorz Siwiec
  2. Janusz Sowa
  3. Lidia Wojciechowska
  4. Lidwinia Chermuła
  5. Krystyna Żurecka
  6. Jan Korzeniewicz
  7. Longin Ciesielski
  8. Anna Dobrowolska
  9. Anna Chrzan

 

§2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu.

 

 

Przewodnicząca Gminnej Komisji    


Wyborczej w Pokoju            


Ewa Lizak                   




informację wytworzył(a):

Ewa Lizak
za treść odpowiada: Ewa Lizak
data wytworzenia: 20.10.2006

 

 

 

Wersja XML