Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Referat Organizacyjny

Referat Organizacyjny:

Agata Kruszelnicka - Zastępca Wójta Gminy Pokój
tel. 77 469-30-80 wew. 17
e-mail: a.kruszelnicka@gminapokoj.pl

Mariola Bernacka - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 19
e-mail: m.bernacka@gminapokoj.pl

Elżbieta Brzęk - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 42
e-mail: e.brzek@gminapokoj.pl

Jolanta Domaradzka - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 11
e-mail: j.domaradzka@gminapokoj.pl

Elżbieta Kuklok - Inspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 16
e-mail: e.kuklok@gminapokoj.pl

Jolanta Szeląg - Sekretarka
tel. 77 469-30-80 wew. 11
e-mail: j.szelag@gminapokoj.pl

Ryszard Wilkowski - Kierowca
tel. 77 469-30-80 wew. 20
e-mail: r.wilkowski@gminapokoj.pl

Tomasz Zimoch - Starszy Informatyk
tel. 77 469-30-80 wew. 36
e-mail: t.zimoch@gminapokoj.pl

Wersja XML